atas
„BET KOKS GINKLAS TURI SAVO CHARAKTERĮ IR ASMENYBĘ IR MUMS BELIEKA
TIK PADĖTI TAI ASMENYBEI ATSISKLEISTI“ D-ras Masaoki Chatsumi
···  Į pradžią  ···  Naujienos  ···  Autoriaus žodis  ···  Kolekcija  ···  SPEC. paskirties. pajėgos 

Naujienos

(2005-01-15 22:12:48)
"Kasam" "Yasir"

Palestiniečių kovotojai Izraelio teritorijos apšaudymui naudoja savo darbo raketas „Kasam“ ir „Yasir“. Kuris raketos modelis šioje nuotraukoje yra neaišku, dėl labai jau prastos kokybės. Greičiausiai ji yra padaryta „stop kadro“ būdu iš video juostos. Šiuo metu jau yra kalbama apie apie  „Kasam-3“ modelį kurio skrydžio nuotolis bus 40 km. „Yasir“ raketų skrydžio nuotolis yra 15 km. ir vykdomi darbai, padidinti skrydžio nuotolį iki 18 km. Kuo  tai gresia Izraeliui yra visiškai aišku. Gyvenviečių nepavyks patraukti į teritorijos gilumą tiek , kad jų nepasiektu raketos.

„Kasam“ raketos konstrukcija yra labai paprasta. Korpusas pagamintas iš plieninio vamzdžio kurio diametras 170 mm., raketos ilgis apie 2 m., svoris 90 kg., sprogstamos medžiagos svoris 20 kg., skrydžio nuotolis apie 10 km. Sprogdiklis greičiausiai yra kontaktinis , apie tai galima spręsti iš virbo ant balistinio raketos antgalio. Paleidimo įrenginys, tai paprastas metalinio kampuočio gabalas, įkastas į žemę atitinkamu kampu. Todėl pataikymo tikslumas yra labai mažas.

Tikslesnių duomenų rasti nepavyko.

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     (naujienų archyvas)
Paieška
 ...
ARVYDO DAUDERIO PUSLAPIS sniper@is.lt

Svetainę prižiūri V.                                                                         Kauno karo istorijos klubas    Jonavos šaulių kuopa    Digeriai
© 2002-2004 ATAS